Forum Zarabianie przez internet

Pełna wersja: prezentacja firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak najlepiej zaprezentować swoja firmy na targach. Czy zatrudnienie hostess wystarczy http://www.individual.pl ? Do tego jakieś ulotki i gadżety. Myślicie, że to będzie wystarczające.
Według mnie powinieneś również pomyśleć o stronie wizualnej firmy. Czyli właśnie ulotki, plakaty, wizytówki, bannery. Ale wszystkie musiałyby być zrobione z głową. W przypadku takich targów polecam współpracę z jakimś profesjonalnym grafikiem jak np. te studio graficzne AJ.
Też tak myślę. Wiadomo ,że obecnie dobry marketing jest podstawą biznesu .Zawsze możesz zatrudnić jakąś firmę zewnętrzną i oni Ci to ogarną.
Zgadza się, strona wizualna firmy jest bardzo ważna, ja dopiero rozkręcam swoją i nie stać mnie na skorzystanie z pomocy agencji reklamowej, dlatego sam postanowiłem stworzyć wizytówki online http://www.foto.wp.pl Ktoś z Was też robił tak swoje pierwsze wizytówki, czy ich jakość będzie zadowalająca?
Jak jesteś na targach to warto wtedy zainwestować w swój katalog. Z racji, że na targi branżowe przychodzą ludzie, którzy chcą być naszymi klientami trzeba w klarowny sposób przedstawić im ofertę firmy. Tanio i szybko katalog wydrukujesz dzięki http://www.viperprint.pl/produkt/KKL078. Nie inwestowałbym w żadną hostessę. Tylko wysłałbym tam osobę z firmy, która zna się na rzeczy a do tego jest bardzo kontaktowa i otwarta. Ważne jest aby mieć osobę, która umie rozmawiać z klientem. Gadżety takie jak smycz czy długopis zawsze dobrze wyglądają. Na targach trzeba także zatroszczyć się o wizualną część stoiska. Ma ono zachęcać a nie odstraszać.
Jak założę własną działaność gospodarczą to też chciał bym żeby było mnie stać na wystawienie się na targach SmilePrawo pracy Poznań Łódź
Jeśli chodzi o prezentacje firmy to warto wybrac się na targi branżowe. Ważne jest aby wypaśc jak najlepiej dlatego warto przygotowac profesjonalne stoisko targowe. Takie stoiska wykonuje firma Berkano http://www.berkano.pl/portfolio?category=17# . Oferują projektowanie i wykonanie stoisk dopasowanych do produktów i usług.
(01-08-2016 21:03)rafek34 napisał(a): [ -> ]Jak najlepiej zaprezentować swoja firmy na targach. Czy zatrudnienie hostess wystarczy http://www.individual.pl ? Do tego jakieś ulotki i gadżety. Myślicie, że to będzie wystarczające.

Ulotki, gadżety jak najbardziej. Poumawiaj się też wcześniej z kontrahentami, którzy będą obecni na targach, tak nawiążesz relacje biznesowe, które bardzo Ci się przydadzą Smile Pamiętaj o odpowiedniej prezentacji biznesowej - podstawa w każdym biznesie.
Ja również szukam jakiegoś sposobu na reklamę. Niedługo odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Jest to bardzo ważne wydarzenie biznesowe. Zapewne będą mówić o różnych reklamach firmy. Muszę tam być! Może dołączycie?
Na targi chyba najlepiej zamówić ścianki, ramy, maszty do flag i ropllupy. Wszystko to znajdziesz na http://www.axox.eu w bardzo przystępnych cenach i z szybką wysyłką. Sama ostatnio myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy bo chcę wystawić moją firmę na targach w lutym w Poznaniu.
Stron: 1 2
Przekierowanie