Forum Zarabianie przez internet

Pełna wersja: Firecash.org Zarabiaj najwięcej dzięki PPA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: logo.png]

Prawdziwą rewolucją w zarabianiu na Uploadzie PPA jest Firecash.org. Dlaczego?, ponieważ posiada oferty najbardziej cenione oferty dla Polaków!!! Płacą nam za każde pobranie naszego pliku, a stawki wahają się od 0,25$ do 20$(Dla Polski, dla innych krajów są oferty za 30$ a nawet ponad!!!) Serwis jest w 100% wypłacalny na forum możemy bez problemu znaleźć dowody wypłat!!! Miejsce na serwerze jest nielimitowane, zaś jeden plik może ważyć 1000mb, czyli 1GB. Jest pięć mirrorów, z których możemy pobrać pliki, ale żeby to zrobić musimy wypełnić ankietę. Tu Firecash.org ma kolejny plus, ponieważ ankiety są o wiele łatwiejsze niż na innych serwisach!!! Są stosunkowo łatwe do wypełnienia więc więcej osób pobierze nasze pliki. Serwis istnieje od 1 kwietnia 2011 roku i ciągle się rozwija. Mam również możliwość zbierania punktów, które później wymieniamy na nagrody!!! Jest 5 rodzajów kont:

BRONZE

Startowe i zarazem podstawowe konto na FireCash, bazowa stawka za ofertę. Użytkownikom z tym kontem przysługuje jedna wypłata w miesiącu i dowolna ilość wypłat Szybkich, prowizja od zlecenia szybkiej wypłaty to 30% i jest ona realizowana w ciągu 48h roboczych od daty zlecenia

SILVER

Ulepszone konto podstawowe dla użytkowników, którzy osiągnęli pułap $50 w skali miesiąca. Użytkownicy z kontem Silver zarabiają 20% więcej względem konta Bronze oraz przysługują im 2 wypłaty normalne w przeciągu miesiąca, oraz dowolna ilość wypłat Szybkich, prowizja wynosi 30%, czas realizacji 48h roboczych od daty zlecenia.

GOLD

Prestiżowe konto dla użytkowników którzy osiągnęli pułap $150 w skali miesiąca. Użytkownicy z kontem Gold otrzymują 30% więcej pieniędzy względem konta Bronze oraz przysługują im 4 normalne wypłaty w ciągu miesiąca i dowolna ilość wypłat Szybkich, prowizja za zlecenie oraz czas realizacji szybkiej wypłaty pozostaje bez zmian.

PLATINUM

Ulepszone prestiżowe konto dla użytkowników którzy osiągnęli pułap $1000 w skali miesiąca. Użytkownicy z kontem Platinum zarabiają 40% więcej względem konta Bronze oraz przysługują im 4 normalne wypłaty w ciągu miesiąca i są one realizowane w ciągu 24h roboczych, jeżeli termin nie dostanie dotrzymany to użytkownik dostaje dodatkowo 10% premii od zleconej kwoty(przy wypłacie na rachunek bankowy). Opłata za zlecenie szybkiej wypłaty to 25% i jest ona realizowana w ciągu 24h roboczych od daty zlecenia.

ULTIMATE

Elitarne konto dla użytkowników którzy osiągnęli pułap $5000 w ciągu miesiąca. Użytkownicy z kontem Ultimate zarabiają 60% więcej oraz przysługuje im nieograniczona ilość wypłat w ciągu miesiąca i są one realizowane w ciągu 12h roboczych, jeżeli termin nie zostanie dotrzymany to użytkownik dostaje dodatkowo 10% premii od zleconej kwoty.Serwis posiada również bardzo fajną opcję powiększenia zarobku, a mianowicie koło fortuny. Możemy wylosować na nim dodatkowe $ lub o ileś % większe zarabianie i wiele innych. Do wyboru mamy 7 mirrorów. Wszystkie wyglądają realistycznie i ciekawie, aż same zachęcają do pobierania. Mamy również kilka reklamujących nas bannerków. Całość jest naprawdę prosta. Wysyłamy na serwer dowolny plik, wybieramy rodzaj ankiety i rozsyłamy nasz link. Tutaj również jest system poleconych, który oferuje 10% zarobków osoby poleconej!! Wypłaty od 10$, a przy odrobinie wysiłku zbierzemy je w 2 lub 3 dni. Realizowane są na : Paypal, Payza, Skrill oraz na konto bankowe.

Jeżeli martwicie się, że nie znacie J. angielskiego i myślicie, że będziecie mieli problem z poruszeniem się po serwisie – to bzdura!!! Firecash.org dba o polaków i strona została spolszczona. Występuje w dwóch językach Polskim i Angielskim. Niedługo jeszcze ma zostać dodany Niemiecki. Serwis wypłacił już około 300 tyś. $.

Link do rejestracji:

http://firecash.org/register/by/119779

[Obrazek: banner3.png]

(dziękuję!!!)

Potrzebujesz pomocy?

Pisz śmiało na PW, E-mail itp.!!!
[Obrazek: firecash.jpg]
Przekierowanie