Forum Zarabianie przez internet

Pełna wersja: porządki w garażu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Żona zarządziła porządki w garażu, kupiliśmy mnóstwo pojemników do przechowywania https://www.obi.pl/gospodarstwo-domowe/p...adek/c/885. Wiecie, że jak poukładaliśmy śrubki, narzędzia w tych pojemnikach to od razu zrobiło się przestronniej Tongue
Wiem co to znaczy bałagan w garażu. Strach aż wstawić do niego auto. Wszystko musi być na swoim miejscu poukładane.
Kiedyś miałam sytuację, że rano sobie wstaję, idę do garażu po samochód, a na nim mnóstwo butelek, które spadły z półki obok ... Na szczęście to był plastik i nie zostawiły rys...
Ja od zawsze staram się dbać o porządek, zarówno w garażu, jak i w piwnicy i tego typu pomieszczeniach. Odkąd kupiłem sporo wyposażenia w postaci regałów i różnych opakowań od firmy http://magazynuj.pl/, sprawa wygląda zwyczajnie prościej. Staram się na bieżąco dbać o porządek, by nie spotkać się z utrudniającym wykonywanie niektórych obowiązków bałaganem.
U mnie podczas porządków w garażu bardzo przydał się paleciak. Niektóre sprzęty były bardzo ciężkie, więc samemu bym sobie nie poradził. Niestety podczas prac uszkodziły mi się rolki do paleciaka. Moglibyście mi jakieś polecić?
Nas też czekają porządki w garażu. Mąż nawet myśli o zakupie nowego garażu z CGT bo nasz jest w rozsypce. Widziałam, ze mają spory wybór garaży w bardzo dobrych cenach.
To chyba sezon na porządki w garażu, bo też ostatnio się tym zajmowałem. Doszedłem do wniosku, że przydałaby mi się wyciągarka. Widziałem fajne w http://www.dragonwinch.com/sklep.php. Na śnieżną zimę, może być potrzebna. Macie taki sprzęt?
Na porządki w garażu trzeba mieć sposób. Nam o wiele łatwiej jest utrzymać porządek w tym miejscu, odkąd mamy regały magazynowe .Mamy duże garaże, również garaże firmowe, w których postawiliśmy solidne i profesjonalne regały, nie żadne tam marketówki, które pod byle ciężarem się uginały.
U mnie w garażu też przydałoby się kilka nowych regałów. Szczególnie teraz, gdy na poważnie zabrałem się za naprawę motocykla, który kupiłem kilka lat temu. Swoją drogą jeśli ktoś szuka taniego sklepu z oryginalnymi częściami do Yamahy, to polecam http://enduro7.pl/sklep/czesci-oem-yamaha sprawdzoną platformę z częściami.
Samochody to moja pasja. Często czytam różne ciekawostki o nich w internecie. Niedawno znalazłam fajny blog http://automotomania.pl/. Ciekawie napisany, różne artykuły i porady. Polecam artykuł o Robercie Kubicy. Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie