Forum Zarabianie przez internet

Pełna wersja: wymiana ruchu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
WYMIANA RUCHU

http://mega-surf.pl/

Ta strona jest narzędziem, które pomoże Ci rozwinąć Twoją stronę internetową, film youtube. Dajemy gwarancję ze twój serwis zostanie wypozycjonowany do max wyświetleń lub film na youtube zdobędzie tysiące a nawet miliony wyświetleń. Na stronie są dostępne również statystyki wyświetleń. U dodasz reklamy nie tylko do surfu ale możesz wyświetlać swoje banery, linki, reklamy PTC, filmy youtube. Serwis się rozwija i udostępnia wiele możliwości reklamy strony internetowej, filmy youtube, linków, banerów PTC, i nie tylko.

WYMIANA RUCHU
Tylko, że ruch można w tej chwili pozyskać w zupełnie inny dużo prostszy sposób. W zasadzie masz już specjalne narzędzia takie jak Traffic Network gdzie wykupując pakiet masz gwarancje pozyskania określonej ilości wejść w określonym czasie, co ważne wejść osób dopasowanych do Twoich produktów czy strony to dość istotne zresztą wszystko jest dość dobrze opisane na stronie - http://traffic-network.pl/
Jakiej wartości jest taki ruch?
Dzięki skorzystałem Smile
Spoko, tylko po co komu taki sztuczny ruch? Dmuchany balonik bez wartości wg mnie :/
(04-05-2015 18:38)lukas napisał(a): [ -> ]Jakiej wartości jest taki ruch?

Moim zdaniem zerowa. Osoby wchodzą na twoją stronę aby zdobyć punkty a nie skorzystać z twoich usług itd. Prawdopodobnie współczynnik odrzuceń będzie bardzo duży. Wydaje mi się że szkoda na to czasu. Jeśli się mylę to proszę o wytłumaczenie dlaczego.
(04-05-2015 18:38)lukas napisał(a): [ -> ]Jakiej wartości jest taki ruch?
Nie stawiałbym na takie rozwiązania
Ja raczej też...
Ja też uważam że jest to bezsensu. Niepotrzebne wydawanie pieniędzy.
Stron: 1 2
Przekierowanie