Forum Zarabianie przez internet

Pełna wersja: Inwestycja w grunty rolne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Ktoś z Was miał może okazję inwestować w grunty tak jak jest to opisane tutaj http://www.grunttozysk.pl/? Dotychczas korzystałam tylko z lokat, ale obecnie to już nie opłaca się. I myślę nad tym w co teraz warto inwestować, tak żeby faktycznie pomnożyć swoje pieniądze. Jakieś wskazówki?
Hej jestem ciekaw czy jest w pełni legalne, za dużo jest naciagaczy.
A dlaczego ma być nielegalne? Znam ten produkt. Od początku każda inwestycja potwierdzana jest aktem notarialnym. Więc nie kupujesz wirtualnych gruntów, w wirtualny sposób, a faktyczną ziemię, w pełni legalny sposób.
O nielegalność ich nie podejrzewam Big Grin Poszukałam sama trochę w sieci i faktycznie patrząc na ceny gruntów - to musi się opłacać. I potwierdzam, że akt notarialny od razu jest tworzony. Nie kupuje się "kota w worku", ale realną ziemię. Poważnie rozważam taką inwestycję.
Dokładnie tak. Dodatkowo dużym plusem jest też to, że nie trzeba mieć kosmicznych kwot na inwestycje. Można inwestować w taką ziemię od 500 zł miesięcznie - bez dodatkowych odsetek, bo nie pośredniczą w tym żadne banki. Rzuć okiem - jak pisałam to dobra opcja.
Problem się chyba rozwiązał. Podobno w ciągu ostatnich 12 lat wartość gruntów rolnych wzrosła aż 617%. Dla mnie to jasna informacja, że trzeba iść w tym kierunku.
Tak, to dobry kierunek. Skorzystajcie z Polskiej firmy Expasset, inwestują w niruchomości [ oraz wiele innych ] To dobra firma do biznesu na dłużej , a opisana na tej stronie - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Konkretne-zarabianie.htm
A czy znacie http://www.viennalife.pl/? Dla mnie to numer jeden, jeżeli chodzi o inwestycje. Firma zajmuje się nie tylko- jak wspomniałam- inwestycjami, ale także ubezpieczeniami i oszczędnościami. Warto bliżej się przyjrzeć tej ofercie, wydaje się być bardzo atrakcyjna.
Prawda jest taka, że grunty rolne jest coraz trudniej kupić i jak nie jesteś rolnikiem to na tym raczej nie zarobisz. Natomiast inne tereny czy po prostu mieszkania to obecnie cały czas bardzo dobry wybór. Zobacz sobie na przykładzie takich firm jak http://www.wan.com.pl/ inwestują cały czas w mieszkania i grunty szczególnie w dużych miastach i firma ma się bardzo dobrze.
Na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 będzie poruszany ten temat i wiele innych ,w tym networking. Ja tam zamierzam pojechać, bo Łodzi jeszcze nie zwiedzałam, a może dowiem się czegoś więcej odnośnie zarabiania.
Stron: 1 2
Przekierowanie