Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukarka do małego biura
28-09-2017, 10:20
RE: Drukarka do małego biura
Faktem jest, iż kupowanie tuszy przy niektórych modelach drukarek może być utrudnione. Prostym przykładem są niektóry modele Canon. Ja mam Epson xp-332 - model gdzie i zamienniki i oryginały można nabyć bez większego problemu nawet w sieciowych marketach. Problem polega jedynie na różnicach w cenie. Akurat sklepy specjalistyczne z tuszami dają oferty najkorzystniejsze. Dlatego dobrze jest właśnie w tym kierunku szukać promocji i atrakcyjnych cen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2017, 07:51
Lexmark jest dobra i do małego biura w sam raz.
29-09-2017, 23:25
W takich tematach bardzo dobrze jest popytać znajomych. A przynajmniej tak mi się wydaje, że to jest dość dobra opcja Wink Przynajmniej mnie nigdy to nie zawiodło Smile
02-10-2017, 21:07
Tusze do biura? Bez przesady, kosz wydruku jest minimum kilkakrotnie (jak nie kilkunastokrotnie) drozszy niz przy laserowkach. Drukarki laserowe sa teraz naprawde tanie, a materialy do nich - rowniez (w przeliczeniu na koszt wydruku strony) - tanizna. W sklepie Laserowka - http://laserowka.pl/ - mozna znalezc materialy eksploatacyjne do wszystkich drukarek, sklep znajduje sie w TOP 5 na Skapcu/ceneo itp - wiec tanizna. Ja bym uderzal w ten sektor.
17-11-2017, 11:32
My mamy z Epsona L3070 i sprawdza się bardzo dobrze. Do biura idealna bo bardzo ekonomiczna i wydajna. Nawet nie musisz szukać zamienników bo się nie opłaca.
17-11-2017, 17:26
a taka zwykła nie starczy?
10-01-2018, 11:21
Popatrz co jest dostępne na rynku. na przykład tutaj, w sklepie Soteris. Wybór takiego sprzętu jest ogromny, a u nich znajdziesz fajne modele (zarówno drukarek igłowych, jak i laserowych, a także przenośnych) w konkurencyjnych cenach. Do małego biura nie trzeba się silić na coś dużego. Ale prawdą jest, że jakość wydruku i wydajność będą się liczyły.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości