Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką firmę otworzyć?
20-09-2017, 10:37
RE: Jaką firmę otworzyć?
Firma powinna byc zgodna z tym co umiesz i lubisz robić. Ja mam firmę budowlaną i na brak pracy nie narzekam. Korzystam też z ofert pomagających mi oszczędzić na wydatkach. Taką jest np oferta http://leasinglaptopa.pl/Products%20List...0330FD433B
Lenovo to komputery najnowszej generacji. Można wziąć w leasing jeden lub więcej. A następnie wrzucić w koszty utrzymania firmy.
Jak dla mnie to super propozycja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 13:13
Nie jest łatwo wybrać branże tak aby się utrzymała na rynku
20-09-2017, 14:56
Dokładnie. Coraz mniej jest niszowych kierunków.
09-10-2017, 17:08
Wszystko zależy w czym czujesz się mocny, na podstawie tego powinieneś stworzyć swój biznes. Zresztą najlepiej wybierz się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017, które odbywa się niebawem. Tam wszystkiego się dowiesz.
11-10-2017, 14:29
Jakakolwiek nie byłaby to firma - bardzo ważne jest odpowiednie zaplecze IT. Obecnie żadna firma nie funkcjonuje bez komputerów. Warto więc znaleźć w sieci różne oferty tylko dla firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo wiele zaoszczędzić - zarówno na sprzęcie IT, jak i na najróżniejszych usługach, między innymi na rozwiązaniach sieciowych oraz serwerowych.
29-10-2017, 08:55
To prawda - podstawą każdej firmy w dzisiejszych czasach powinien być komputer. Warto wyposażyć pracowników w dobre sprzęty które posłużą im przez wiele lat. Możesz więc wziąć pod uwagę laptopa HP Envy, ma świetne parametry i bardzo fajny wygląd: https://www.komputronik.pl/product/38276...44ea-.html.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości