Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak promujecie swoje strony?
21-03-2017, 21:25
RE: Jak promujecie swoje strony?
Pozycjonowanie jest ważne i pomaga wypromować nasza stronę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2017, 14:51
Ja najpierw wypozycjonowałam swoja stronę następnie wprowadziłam w życie kampanie adwords w google. Jest to świetne narzędzie do pozyskiwania klientów oraz do zachęcenia starych do ponownego wejścia na twoją stronę. Budżet ustalasz sobie sam a płacisz tylko wtedy kiedy ktoś kliknie w twoja reklamę- tak to jest wyświetlana za darmo.
17-08-2017, 16:14
Pozycjonowanie i oczywiście adwords Smile
27-08-2017, 10:09
Sposobów na reklamę jest naprawdę mnóstwo. Wydaje mi się, że najlepszą opcją są różne metody marketingowe. Jeżeli mamo się orientujecie w tym temacie ja ostatnio trafiłam na blog z fajnymi artykułami https://marcinkordowski.com/category/content-marketing/ . Tutaj możecie bliżej zapoznać z tym tematem. Według mnie warto, ponieważ widziałam tam wiele cennych wiadomości i wskazówek.
06-09-2017, 09:48
Dobrym sposobem reklamy sa odpowiednio dobrane gadżety reklamowe, ciekawym pomysłem są takie pokrowce z logo firmy http://www.izisport.pl/ , porządne, trwałe, coś czego klient po chwili nie zgubi i mu się przyda
25-09-2017, 23:47
Ja skupiam się na reklamie w internecie ale zwracam też uwagę na logo, gadżety reklamowe itd. Tak naprawdę wszystko się liczy i składa na wizerunek firmy. Jesli nie wiesz jak o niego zadbać zgłoś się do profesjonalistow.
05-10-2017, 17:43
Uważam, że trzeba byc na bieżąco i chwytać się nowoczesnych szans. Na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2017 będzie panel o promocji firmy przez sport. Wstęp jest bezpłatny a tematyka bardzo ciekawa. Wybiera się ktoś?
10-10-2017, 18:12
Ja niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Myślę, że tam byście znaleźli odpowiedzi na swoje pytania dotyczące reklamy i biznesu. Dołączycie?
19-10-2017, 11:48
Uczestniczenie w jednym takim wydarzeniu nie przełoży się na otrzymanie całej niezbędnej wiedzy, którą powinien posiadać początkujący w dziedzinie promowania, reklamy i prowadzenia biznesu. Taka wiedza często jest nietrwała, bo szybko ulatuje z głowy, jak nie robi się notatek. Lepiej jest zacząć czytać blogi i artykuły pisane przez pracowników agencji marketingowych czy analityków marketingu, aby przyswoić sobie ważne rzeczy. W tym przypadku śladowa znajomość jakiegoś aspektu reklamowania albo gorzej, nieznajomość jakiejś części działań może być bardzo zgubna. U nas w firmie mamy nawiązaną współpracę z agencją marketingową, która ogarnia większość za nas, bo żadne z nas się nie zna na tym na tyle, by samodzielnie prowadzić pozycjonowanie i inne promocje. Samodzielnie rozbudowujemy content na mediach społecznościowych, które generują nam spory ruch, dlatego są dla nas ważne. Od czasu do czasu współpracujemy też z influencerami i niedługo będziemy zaczynać AdWordsy.
14-11-2017, 20:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2017 22:01 przez opelek.)
Nie radzę brać się za pozycjonowanie samemu, ponieważ nie znając się na tym nasze działania mogą nie przynieść zamierzonych skutków. Lepiej zwrócić się do specjalisty. Ja chcąc pozycjonować swój sklep internetowy zgłosiłem się do Fabryka-Klienta.pl i jestem zadowolony ze swojej obecnej pozycji w Google. Na początku nie wierzyłem, że pozycjonowanie oraz optymalizacja strony jest tak ważna, ale gdy na początku istnienia mojego sklepu nie było ruchu na stronie, a co za tym idzie zerowa sprzedaż to zacząłem szukać pomocy specjalisty. Dzisiaj jest już zupełnie inaczej Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości