Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria adwokacka
01-06-2017, 17:44
RE: Kancelaria adwokacka
Jesli ktos z Was szuka sprawdzonej kancelarii adwokackiej z Radomia (i okolic) to podrzuce link: http://www.adwokat-radom.net.pl
Sa specjalistami z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego oraz odnosnie nieruchomosci i odszkodowan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2017, 09:08
Dobrze jest mieć namiary na dobrą kancelarię
05-06-2017, 13:00
Ja chętnie tam zerknę.
28-07-2017, 11:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 12:50 przez serik.)
Jedną z lepszych kancelarii adwokackich jest kancelaria kopko. Ostatnio nawet pomogli mi napisać odpowiedź na pozew o alimenty. Całe szczęście,że istnieją jeszcze takie kancelarie. Jeśli macie potworne problemy, to tylko kierujcie się do nich.
13-09-2017, 21:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2017 21:49 przez trambo.)
Adwokatów można znaleźć w praktycznie każdym większym mieście. Większość z nich będzie mieć skrajnie różne opinie. Najlepiej korzystać z pomocy tych sprawdzonych polecanych przez inne osoby. Dobra kancelaria adwokacka powinna specjalizować się w wielu kategoriach prawnych po, to żeby elastycznie dostosowywać się do różnych sytuacji. Z tego, co ja słyszałem, to dobre opinie ma kancelaria adwokacka z Lublina prowadzona przez p. Gałązkę. Na pewno wyróżnia ich doświadczenie i szeroki zakres usług.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości