Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksiązki
05-09-2017, 13:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2018 14:18 przez natallia.)
Ksiązki
Czy lubicie czytać książki bo ja przy każdej chwili relaksu czytam , ogólnie uwielbiam czytać.

08-09-2017, 10:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2018 14:44 przez marek.pal.)
RE: Ksiązki
Ja uwielbiam ksiażki fantasy, potrafia mnie wciągnąc bez pamieci.

18-01-2018, 09:20
Ja często czytam sobie do śniadania Big Grin i wieczorkiem. najczęściej wypożyczam w bibliotece, a kupuje jak trafie na książkę do której chcę wracać. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2018, 19:31
Jasne, szczególnie książki dot. historii.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-02-2018, 13:44
Ja bardzo lubię czytać. Najbardziej lubię książki fantastyczne, ale i te, które związane są z nowinkami technicznymi. Wink

Taśmy transportujące i pasy napędowe
10-02-2018, 18:56
Mam coś dla pasjonatów dobrej polskiej książki. Plebiscyt Brakująca Litera https://www.facebook.com/brakujacali...type=3&theater Do tej pory branżą książkową rządziły duże wydawnictwa i sieci księgarskie. To one nadawały ton, one ustalały reguły. Bardzo często Czytelnicy byli sprowadzani jedynie do roli maszynek do głosowania, a sam konkurs był elementem promocji danych tytułów czy wydawców. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najlepszej polskiej książki roku 2017. Głosujecie Wy, Czytelnicy Smile
Mile widziane są również osoby chętne wesprzeć tę akcję. Zbieramy na statuetki oraz dyplomy Smile
14-02-2018, 07:46
Uwielbiam kryminały - wszystkie. Ale najbardziej polskie z czasów PRL-u. Mają świetny klimat.
14-02-2018, 13:30
Zaczęłam czytać kryminały.. Macie coś fajnego do polecenia co trzyma to samego końca w niepewności?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości