Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradniki biznesowe
27-10-2017, 12:48
Poradniki biznesowe
Witam wszystkich! Mam 23 lata i interesuję się finansami. Chciałbym w niedalekiej przyszłości założyć swój biznes, właśnie coś związanego z finansami. Będę wdzięczny za polecenie ciekawych blogów, poradników, czasopism, artykułów czy kursów, z których będę mógł dowiedzieć się więcej na temat prowadzenia biznesu. Z góry dziękuję za wszystkie polecenia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2017, 12:34
RE: Poradniki biznesowe
Z pewnością przyda Ci się strona http://www.icons.com.pl/ Naczelnym zadaniem funkcjonowanie każdej firmy i działalności gospodarczej jest generowanie zysków. Tylko wtedy istnienie ich ma sens. Interesy, które nie przynoszą zysków nie są interesami. Są porażkami. Wiele działających na rynku firm działa na zasadach sprzedaży usług lub towarów. Ich zyski są większe im ta sprzedaż jest większa. Jednocześnie zwiększenie sprzedaży nie bierze się z znikąd. By zyski systematycznie wzrastały niezbędne jest wsparcie sprzedaży.
17-11-2017, 12:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2017 12:49 przez luznyjano.)
Hej,
ja bym chciał polecić wam świetny serwis odnośnie zadłużeń i upadłości konsumenckich. Tutaj znajdziecie wiele cennych wskazówek, porad oraz informacji niezbędnych przy prowadzeniu waszego biznesu. Dla mnie zależało na sprawdzeniu czy mam jakieś długi, jestem człowiek roztrzepanym i zawsze o czymś zapominam, skorzystałem z upadłość konsumencka i już wiedziałem co mam robić. Polecam wszystkim!
06-12-2017, 22:20
Warto szukać w internecie takich poradników.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości