Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla mamy
06-09-2017, 08:47
RE: Prezent dla mamy
Nie lepsza by była jakaś fajna, elegancka biżuteria damska Smile kobiety uwielbiają się stroić poza tym byłby to też rodzaj pamiątki dla mamy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 18:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2017 18:54 przez monikabert90.)
Moja mama jest bardzo sentymentalna. Gdy ostatnio obchodziła urodziny pomyślałam, że radość sprawiłaby jej fotoksiążka. Zamieściłam w niej nasze wspólne, rodzinne zdjęcia z najważniejszych wydarzeń - rocznic, komunii, ślubów itp. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę Wink Mama potrafi oglądać go kilka razy dziennie Wink
07-09-2017, 11:45
Myślę, że taka książka to faktycznie dobry pomysł. Z pewnością ucieszy.
09-09-2017, 21:36
Książka zawsze jest bardzo dobrym prezentem, dla kobiety w każdym wieku. Tanie książki najszybciej znajdziesz w internecie. Ja zawsze tak zamawiam i uwierz mi niższych cen nie znajdziesz.
10-09-2017, 16:32
Może zabierz ją do jakiejś restauracji? Jak wiadomo Mokotów restauracje ma co kilka ulic, tak więc bez problemu znajdziesz odpowiedni lokal dla siebie. Jak lubisz lokale z klimatem to zobacz do Papu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-09-2017, 22:18
Spa byłoby super prezentem oczywiście idziemy z mamą.
12-09-2017, 14:59
Myślę, że możesz zrobić mamie bardzo fajny plakat albo obraz z jakiegoś Waszego wspólnego zdjęcia. Potem oprawić to w ładną ramę, na przykład tego typu: http://galeriaram.pl/ramy-drewniane/. Taki prezent od serca na pewno przypadnie mamie do gustu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości