Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocja stron w interneci
10-03-2017, 15:30
RE: Promocja stron w interneci
W tym zakresie najlepiej współpracować z profesjonalistami, którzy mają wiele pozytywnych opinii w sieci oraz posiadają referencje od swoich klientów jak np. specjaliści z tej agencji: http://www.silneo.pl/kontakt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2017, 14:45
Cóż, dzisiaj promowanie się w internecie to niemal podstawa, ale uważam, że warto nie zapominać o roli tradycyjnych form reklamy jak ulotki. Ja prowadzę wydawnictwo z książkami regionalnymi i z jednej strony wynająłem agencję, która pozycjonuje moją stronę. Z drugiej zaś na każde targi firmowe staram się przygotować jakieś gadżety, do tego na przykład składane ulotki - https://www.viperprint.pl/produkt/UL191. Sprawdzają się one lepiej niż tradycyjne, bo można na nich zawrzeć więcej informacji, a tym samym bardziej zainteresować klienta naszą propozycją.
20-09-2017, 08:00
Z ulotkami to według mnie jest tak, nie pomoże nie zaszkodzi jak sie to mowi. Jak najbardziej można mieć, jest to niewielki stosunkowo koszt, ale efekt też może być podobny, w sumie tez zalezy to od rodzaju firmy. Ja bym jednak postawiła na firmę sfeo.agency i pozycjonowanie którym się oni zajmują na co dzień
21-09-2017, 10:05
No fakt, to bardzo skuteczna forma reklamy, ale niestety nie najtańsza. Chociaż jak dla mnie to warta swojej ceny Smile

01-10-2017, 21:04
Czasem dobrze poczytać merytoryczne artykuły na temat pozycjonowania. Marketingu internetowego czy promocji w wyszukiwarkach. Ja chętnie sięgam po takowe na http://websem.pl/ . Może i Was zainteresują.
27-10-2017, 15:21
Teraz apteki, zwłaszcza internetowe, mają ograniczone możliwości promowania się w internecie. Z tego, co wiem, w działaniach reklamowych nie mogą używać standardowych sloganów marketingowych typu "promocja", "atrakcyjna cena", itd. Ale taki pomysł na stronę ze składami, przeciwwskazaniami itd. jest dobry, bo zwiększy zaufanie. Oczywiście najlepiej byłoby to połączyć ze sklepem, ale to zależy od szablonu, nie zawsze da się dodać tyle treści. Ja najbardziej cenię, jako konsument, żeby było wszystko przejrzyste, szczegółowe (czyli podane jak najwięcej detali) i ładne wizualnie, ale nie naćkane i przesycone graficznie. Czyli warto się skupić na tym, by reklamy były proste w przekazie, opisy na stronie zachęcały do przeglądania zawartości oraz by firma miała ciekawy pomysł na kontakt z klientem i przekazywała mu wszystkie informacje w porę. Marketing mobilny nie do końca łapie się pod internetowy, no chyba, że mówimy o urządzeniach innych niż komputer, na których można przeglądać strony internetowe.
08-11-2017, 12:35
szkoda czasu na nieprofesjonalne działanie, lepiej zlecić to firmie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości