Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocyjne ceny każdego dnia
08-11-2013, 00:20
Promocyjne ceny każdego dnia
Każdego dnia dokonujemy zakupów wielu artykułów codziennego użytku. Realizujemy je w pobliskich sklepach lub ściśle określonych punktach ze względu na sympatię do danej sieci. Często również udajemy się w dane miejsce zwabieni ograniczonymi czasowo promocjami. Niejednokrotnie jesteśmy w stanie pokonać dodatkową drogę, znaleźć dodatkowy czas tylko po to aby otrzymać promocyjny produkt taniej. Pamiętajmy jednak, że za nim produkt dotrze do takiego sklepu przechodzi przez ręce wielu pośredników, którzy nabijają swoją marżę. Tak więc produkt który kupujemy w tradycyjnym sklepie jest droższy nawet ok 70% niż gdybyśmy go kupowali bezpośrednio od producenta.
Chciałbym wam polecić internetowy sklep który pomija poszczególnych pośredników, przez co oferowane produkty są nadzwyczaj tanie.

Link do sklepu - TUTAJ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 12:03
RE: Promocyjne ceny każdego dnia
Można także kupować przez internet taniej po przez portal spyllo . Portal ten jest idealny na oszczędzanie, zajmuje się monitoringiem cen. Wszystko odbywa się darmowo po przez: http://spyllo.pl . Ja bardzo polubiłam ten portal, mogę kupować taniej w kilku prostych krokach. Nie muszę codziennie zerkać na aukcj, które mnie interesują, bo zostane poinformowana o niższej cenie przez portal.
26-08-2015, 13:31
To serio działa? Nigdy nie wierzę w takie rzeczy często tylko garstka rzeczy z asortymentu jest w promocji i przeważnie nie to co mnie interesuje...
25-08-2016, 11:03
To prawda ja też tak mam.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości