Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smycz - najlepszy gadzet reklamowy?
25-02-2017, 16:03
Smycz - najlepszy gadzet reklamowy?
Czy wg Was smycze reklamowe to dobry i sprawdzony gadzet, który zareklamuje dana firme, czy raczej sredni i polecacie cos innego? Firma Elite jest chyba największym producentem wlasnie smyczy reklamowych. Na ich stronie można znaleźć setki wzorow i kolorow dostępnych do wyboru, albo oczywiście wybrać i zaprojektować swoja wlasna smycz – która firma z przyjemnoscia wykona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2017, 10:16
RE: Smycz - najlepszy gadzet reklamowy?
Nie tylko smycze. Uważam, że dobrymi gadżetami są też długopisy, czy kalendarze.
27-04-2017, 01:22
Mogą być smycze, kubki, breloki... to takie tradycyjne gadżety. Dużo bardziej pomysłowe są napoje izotoniczne z Freshdrink.pl , tego się często nie spotyka i to jest właśnie w nich bardzo atrakcyjne
01-05-2017, 15:24
No nie wiem, czy smycz jest taka dobra, troche wyszła z użycia. Najlepsze według mnie są reklamówki
21-05-2017, 18:56
Smycz, długopis, kubek, to wg mnie trzy najlepsze gadżety reklamowe.
07-07-2017, 10:19
Nie uważam, że smycz to najlepszy gadżet, w domu mam ich bardzo dużo, a wcale ich nie używam. Chyba tylko dzieciom mogą się przydać... Wg mnie najlepszą formą reklamy jest długopis albo brelok. Jeśli są to darmowe gadżety to ucieszą każdego.
27-07-2017, 19:55
Smycze są bardzo uniwersalne, podobnie zresztą ja te torby http://www.izisport.pl/produkty.html które uważam za najlepszą reklamę dla firm. Można zamówić na nich logo albo inny dowolny nadruk a realizują nawet małe zamówienia
13-02-2018, 18:50
Chyba gadżety reklamowe to jeden z najlepszych sposobów na skuteczną reklamę. Jeżeli tylko się nad tym zastanawiasz to zerknij tutaj https://taniegadzety.pl/ na różnego rodzaju gadżety. Wydaje mi się, ze na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości