Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smycze reklamowe
29-02-2016, 01:54
Smycze reklamowe
Szukam jakiś firm które zajmują się produkcją smyczy reklamowych. Chciałabym zainwestować w coś takiego bo to całkiem ciekawy gadżet. Wstępnie na oku mam www.smycze.com. Dobrze wykonane i duży wybór. Chciałabym się Was jednak poradzić czy może korzystał już ktoś z ich usług i mógłby ocenić jakość itd. I przede wszystkim jak klienci przyjeli taki rodzaj darmowych gadżetów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 17:19
RE: Smycze reklamowe
W Warszawie znam np. jest Telimp, a z Łodzi możesz zajrzeć na stronę Nowatex.
17-03-2017, 16:33
Myślę, że pozytywnie, sam na targi branżowe zawsze szykuję jakieś gadżety, czy to kubki, czy długopisy czy jakieś ulotki. Ważne, aby długo służyły i były przydatne na co dzień. Jakby ktoś był zainteresowany, to polecam drukarnię internetową viperprint. Nawet jak potrzebowałem wydruku materiałów, chociażby wizytówek, na cito, to mogłem zadzwonić i od razu brali się do roboty. Oferują druk offsetowy, czyli akurat, jakby ktoś był zainteresowany większą ilością ulotek. Podsyłam stronkę https://www.viperprint.pl/o-drukarni i pozdrawiam Smile.
01-06-2017, 18:02
Niezla sa smycze sublimacyjne - naprawde sa przydatne i ciesza oko. W Polsce najbardziej znanym producentem smyczy, nie tylko takich, ale i smycze tkane, naszywane, silikonowe, odblaskowe, swiecace w ciemnosci, okragle, metalowe, suwakowe, ekologiczne oraz duplex, jest firma Elita.
Podam Ci do nich namiary:

Elita
26-600 Radom
ul. Dębowa 4
tel. 48 363 59 59
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości