Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szambo czy oczyszczalnia ścieków?
27-07-2017, 14:59
RE: Szambo czy oczyszczalnia ścieków?
Tak, oczyszczalnia raczej lepsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2017, 23:36
Jako osoba przygotowująca się do budowy domu, przeglądam bardzo dużo ofert. Sama zdecydowałam że u nas będzie szambo. Znalazłam ciekawą ofertę http://top-szamba-betonowe.pl . Zajmują się także montażem i nie ma problemu z transportem. Mają dobrą opinie i cena też zadowala.
12-10-2017, 18:02
A może jednak lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście z tego obszaru tematycznego? Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju trudności Smile
13-10-2017, 14:42
Hm... A czy znacie może jakąś naprawdę dobrą i sprawdzoną firmę geodezyjną? Potrzebuję różnego rodzaju drobnych rzeczy przed fizycznym rozpoczęciem budowy domu i zastanawiam się właśnie w chwili obecnej kogo warto w tym zakresie tematycznym wybrać. Zdecydowanie najlepiej by było, żeby była to firma z obszaru Katowic, ale może być też z okolic lub po prostu ze śląska... Czy korzystaliście może z tego typu usług?

Widzę, że dość dobre opinie w necie zbiera http://geobud.pl Czy ktoś z Was miał może jakąś styczność z tą firmą i jest w stanie coś naprawdę sprawdzonego w tym zakresie polecić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie tematycznym. Jeśli jeszcze chodzi o tę firmę, którą podlinkowałem, to szczególnie mnie do nich przekonuje olbrzymie doświadczenie. Jednak ponad dwadzieścia lat na rynku musi robić wrażenie, bez dwóch zdań.

Dodatkowo będę również potrzebował kogoś od pomp ciepła. Z tego co widzę, oni również się tym zajmują, więc miałbym kompleksową obsługę. Co o tym sądzicie?
15-10-2017, 22:45
Uważam, że lepszym rozwiązaniem będzie przydomowa oczyszczalnia (ze względu na niższe koszty w dłuższym okresie czasu), ale niestety takiej oczyszczalni nie można wybudować na terenach objętych siecią kanalizacyjną, więc niektórzy nie mają wyboru i chcą, czy nie chcą muszą wybrać szambo
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości