Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie wykonanie strony na bazie CMS.
19-11-2014, 16:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2014 16:07 przez Fenix.)
Tanie wykonanie strony na bazie CMS.
Co myślicie odnośnie rozwiązania jakie oferują w http://webimporter.pl/ czyli postawienia prostej strony internetowej czy bloga w cenie poniżej tysiąca złotych? (według informacji na stronie 200-500 zł netto)
Jakiś czas temu czytałem o szablonach CMS i opinie raczej są dobre, a ta firma tworzenie stron opiera właśnie na zakupie szablonu który nam odpowiada i dostosowania go do naszych potrzeb czyli wypełnienia treścią oraz podpięcia pod serwery.
Na początek nic tańszego i lepszego raczej się nie znajdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2015, 15:31
RE: Tanie wykonanie strony na bazie CMS.
Robisz na Wordpressie?
28-01-2015, 12:56
ja wolę czasem zapłacić więcej, ale mieć dobrze zrobione
19-05-2015, 21:19
Taniej nie wyjdzie gorzej. Większość można zrobić samemu. To przecież nic trudnego. Zakup hostingu i domeny to wydatek góra 100 złociszy. A cała reszta to tylko nasza praca. Postawienie WP to 5 min. Dobranie do niego odpowiedniego thema i jego odpowiednie dopasowanie to kolejne parę minut. No jak ktoś wybredny to powiedzmy doba Smile A potem to już zapełnianie treścią. No i należy o kilku podstawowych pluginach pamiętać, ale to wszystk naprawdę trwa krótko.
07-01-2016, 22:00
Moją stronę internetową zaprojektowała firma http://litenet.pl/, zajmują się również pozycjonowaniem i optymalizacją stron. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam.
01-02-2016, 12:20
(28-01-2015 12:56)trutif napisał(a):  ja wolę czasem zapłacić więcej, ale mieć dobrze zrobione

To prawda. Tani często znaczy bez gwarancji lub z dużym i ograniczeniami. A są firmy takie jak Green Parrot http://greenparrot.pl/nasza-oferta/www/, które tworzą wydajne i użyteczne strony www, za całkiem rozsądne pieniądze. Warto więc porównać kilka ofert.
25-07-2016, 14:17
Taką stronę można wykonać na przykład w tej firmie- aplikacje internetowe.
25-07-2016, 16:35
Ja tam myślę że już lepiej zrobić stronę na darmowym szablonie samemu. Utworzyć jak najlepszy tekst oraz ofertę i pozycjonować stronę. Jak już zacznie się kręcić to można zainwestować w porządną stronę. Jest bardzo dużo dobrych i ślicznych darmowych szablonów gdzie każdy początkujący sobie z nim poradzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości