Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woda do picia w domu
25-02-2017, 20:28
Woda do picia w domu
Lubicie pić wodę? Mnie nigdy woda nie smakowała, więc zawsze gustowałem w kolorowych napojach. Czas jednak to zmienić i zacząć dbać o swój organizm. Czytałem trochę na temat wody w sieci i natrafiłem na ciekawy poradnik zamieszczony na stronie https://getfresh.pl/woda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2017, 15:04
RE: Woda do picia w domu
napoje to sam cukier. Ja na szczęscie nigdy nie lubiłam ani soków. pije dużo wody ponad 2 l dziennie
Herbaty nie słodzę, lubię herbatki ziołowe i ogólnie różne zioła
mam problem jedynie z kawą, nauczyłam się pić w pracy, i pije ją raczej dla smaku z ekspresso z mlekiem i dwoma łyżeczkami brązowego cukru
21-04-2017, 20:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2017 20:41 przez henk.)
No to zdrowe podejście. Ja pijam nawet z kranu.
23-06-2017, 14:41
Ja też jakiś czas temu nie uznawałem nic oprócz słodkich, najlepiej gazowanych napojów. jeśli chodziło o wodę to też najlepiej ta sztuczna smakowa. Teraz na szczęście się to zmieniło i woda (zwykła niegazowana) stała się moim głównym napojem. Od czasu do czasu też sięgam po jakieś herbaty, najlepiej zielone. Kawę za to piję bardzo rzadko - max. 3 razy w tygodniu
27-06-2017, 15:45
Ja już długo nie piłem żadnego gazowanego czy super słodkiego napoju. Na to miejsce jest woda, wyciskane soki z owoców i warzyw i herbata i kawa (z nich nie chcę rezygnować, bo bardzo je lubię, ale też nie piję ich litrami) Smile
28-07-2017, 10:16
Ja już dawno nie piję napojów gazowanych, teraz odkąd mam stały dostęp do dobrej jakości wody w Warszawie nie mam problemu że wypijać jej tyle ile trzeba, warszawska kranówka dobrze smakuje sama albo z cytryną, mięta i owocami
13-10-2017, 10:08
Ja zdecydowanie wolę wodę niż soki. Ale nie lubię wody z kranu bo ma specyficzny posmak. Dlatego zawsze decyduję się na wodę źródlaną. Właśnie niedawno czytałam o ofercie wody Iwoniczanka: http://iwoniczanka.pl/. Uważam, że woda z dostawą do domu to świetne rozwiązanie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości