Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajmujesz się zarabianiem w sieci ?
20-01-2015, 02:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015 05:16 przez nowagabi.)
Zajmujesz się zarabianiem w sieci ?
Jesteś we właściwym miejscu !
Biznes i pieniądze - oto zaskakujący prosty sposób

Gdzie jest zarejestrowana firma PRS?

PRS Group AG ma swoją siedzibę przy ulicy Churerstrasse 35, 9470 Buchs w Szwajcarii, a zarejestrowana jest w Rejestrze Handlowym kantonu Sankt Gallen pod numerem CHE-218.550.229. Kapitał zakładowy w kwocie 100 000 CHF został wniesiony w całości.
Co to jest Pula Bonusowa?
Każdego miesiąca firma wynagradza szczególnie aktywnych partnerów. I tak dziesięciu najskuteczniejszych promotorów PRS otrzymuje do podziału 10% dochodu netto firmy (po odliczeniu naliczonych regularnych prowizji oraz bonusów), korzystając w ten sposób z jej globalnego rozwoju.

Link do webinaru na żywo (w każdy wtorek i czwartek )
o godz. 21:00 oraz w sobotę o 11.00
http://www.preiscoin.com/academy/?id=BotGKfjVat
Zapisz się
http://www.preiscoin.com/sp1pl/?id=BotGKfjVat

skype gabi75201

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2015, 15:22
RE: Zajmujesz się zarabianiem w sieci ?
No nieźle. Sporo już na tym zarobiłeś?
20-01-2015, 16:19
Witam na razie to mam za 25 precoinow cala zabawa sprzedazy uzbieranych zacznie sie w marcu wtedy bede mogla sprzedac placa w funtach szwajcarskich
Pozdrawiam warto sie tym zainteresowac
21-01-2015, 15:48
a ja uważam, że zarabianie na precoinach jest za bardzo przereklamowane..chyba, że mnie przekonasz i podasz kilka powodów dlaczego warto? niestety na dzień dzisiejszy słabo to widzęSmile

Osobiście skupiam się na programach partnerskich, które są większą gwarancją generowania systematycznego dochodu.
22-01-2015, 05:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015 17:30 przez nowagabi.)
Witaj Piowski
Priescoin bije na głowę Bitcoina pod wieloma względami, ale przede wszystkim dlatego, że można zarobić bardzo duże pieniądze polecając go innym, co jest całkowitą nowinką w branży krypto-walut.

Po drugie transakcje Preiscoina odbywają się błyskawicznie: nawet do 3 minut bez względu na dystans, jaki dzieli nadawcę i odbiorcę.

Kto kieruje firmą PRS?
Właściciele to cztery osoby zaangażowane kapitałowo w wielu różnych branżach. Wśród nich są m.im. właściciel znanej światowej marki w dziedzinie nowych technologii oraz twórca jednego z najbardziej wpływowych światowych portali poświęconych branży sprzedaży bezpośredniej.
Dyrektorem rynku w Polsce jest , człowiek z wieloletnim stażem pracy w branży marketingu sieciowego i affiliacyjnego.

Co to jest Preiscoin?
Preiscoin to nowoczesna, alternatywna waluta cyfrowa, oparta na protokole Bitcoin. Całkowicie bezpieczna i anonimowa, a zarazem łatwa i wygodna w obsłudze oraz w pełni wymienialna na dowolną inną, tak cyfrową jak i klasyczną.

Jak będę otrzymał swoje prowizje?
Kiedy suma zarobionych przez Ciebie prowizji osiągnie 25 franków szwajcarskich to 1-szego dnia następnego miesiąca będziesz mógł w zakładce Profil zamówić kartę debetową VISA Bonus, na którą będziemy przelewali zarobione przez Ciebie prowizje i bonusy.
Jak widzisz te argumenty akurat do mnie przemowily a na stronie w moim poście
pod zapisz się jest całe mnóstwo konkretnych argumentów
pozdrawiam
28-02-2015, 04:05
Od jakiegoś czasu się staram i mam nadzieję, że w końcu mi się udaSmile
08-01-2018, 13:34
Mi to się zdaje, że w internecie nie można zarobić. Chyba, że na składaniu długopisów Wink

Warte polecenia!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2018, 11:12
Ja już w sumie nie wiem - różne są opinie. W sumie dobra opcja dla osób, które chcą pracować zdalnie
16-01-2018, 14:07
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości