Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie przez facebooka naprawdę działa!
01-09-2015, 12:27
RE: Zarabianie przez facebooka naprawdę działa!
Mnie nigdy nie przekonywały takie systemy wymiany fanów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2016, 17:20
Przez internet da się zarabiać, ale szczerze mówiąc jeżeli chodzi o zarabianie przez FB to jest to kompletny niewypał. Facebook to naprawdę kiepski pomysł, człowiek się namęczy, a i tak będzie miał z tego psi grosz, albo i to nie.
14-05-2016, 14:55
Warto zaryzykować. Pod warunkiem, że mamy naprawdę dużo czasu i cierpliwości. Moim zdaniem FB doskonale sprawdza się, jeśli chcemy zgromadzić społeczność wokół tematu, idei.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-07-2016, 08:57
Nie wierzę w systemy wymiany fanów, kupowania lików na Facebooku, ale uważam, że w obecnych czasach można zarobić dzięki temu portalowi społecznościowemu, bo jest na nim zarejestrowanych bardzo dużo użytkowników i bardzo wiele z nich wchodzi na niego regularnie. Dla mnie samej Facebook jest trochę kopalnią wiedzy o przeróżnych wydarzeniach artystycznych. Prowadzę sklep internetowy i już od dawna inwestuje w reklamy na FB, ale teraz chciałabym zainwestować w Facebook Canvas, o którym czytałam tutaj http://performance360.pl/facebook-canvas...facebooku/ . Jest to pełnoekranowy format reklamy wyświetlany na urządzeniach mobilnych, a jak pewnie wiecie większość ludzi korzysta z Facebooka na telefonach i tabletach i dlatego liczę na spore zyski.
06-07-2016, 11:33
Można też normlanie zarabiać np. jako hostessa http://www.individual.pl/ . Maja bardzo fajne lecenia i można dzięki temu poznać wiele fajnych ludzi. Kasa nie jest zła więc warto próbować.
02-10-2017, 16:01
No właśnie jaki przedsiębiorca chciałby takich sztucznych fanów... Dla mnie również jest to bez sensu. Lepiej kierować swoje działania tak, by trafiać do prawdziwych ludzi, bo może to przynieść więcej korzyści!

06-10-2017, 21:29
Taaa a potem cały fejs zaspamowany jakimiś stronami, których treści nawet nie znasz i nie masz o tym pojęcia. Nie dla mnie takie cuda.. Ja wolę coś bardziej ambitnego. A właśnie, jeśli już o zarabianiu mowa, to wybiera się ktoś na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Lubię takie wydarzenia, bo można się sporo dowiedzieć i wymienić doświadczeniami.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości