Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep internetowy
26-08-2017, 20:28
RE: sklep internetowy
Jezeli chodzi o VPS to konkretna opcje ma teraz http://www.statnet.pl/ Statnet. Najtanszy pakiet to juz 14zl/msc a dostajemy:

14 zł / mc
brutto 17.22 zł
1x2 GHz mocy CPU
1 GB pamięci RAM
10 GB powierzchni SSD
nielimitowany transfer

Oprocz tego: prawa roota, wsparcie adminow, uptime 99,989% - wiec stabilnie i bezpiecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 23:36
Ja ostatnio trafiłam na garaze CGT i zastanawiam się nad zamówieniem blaszanego na naszą działkę. Obecnie nie mamy żadnego garażu ani wiaty i samochód stoi na podjeździe. trochę słabe rozwiązanie na zimę.
25-09-2017, 16:33
Mi ostatnio wpadły w oko rowery merida. Miałam kupić rower w sklepie stacjonarnym ale online jest znacznie wiekszy wybór a ceny są przystępniejsze. Od dawna myślę o wymianie roweru i chyba najwyższy czas to zrobić.
26-09-2017, 22:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2017 22:27 przez jjusti18.)
Oj tylko, że jak chcesz kupić rower to zdecydowanie będziesz potrzebować dobrego kuriera, który zatroszczy się o tą przesyłkę. Dlatego myślę, że warto zapoznać się z tą stronką hhttps://www.e-speedpak.net/ . Z tego co orientuje się możesz tutaj znaleźć najtańsze usługi kurierskie, ponieważ e-speedpak współpracuje z najlepszymi kurierami. Także szybko i tanio będziesz mogła otrzymać swój rower.
30-11-2017, 17:42
Podziwiam ludzi, którzy zakładają własne biznesy internetowe. Ja nie mam tyle pomysłu na prowadzenie firmy. Dla pzykładu, moja koleżanka otworzyła sklep internetowy z zabawkami i jakoś się jej powodzi. Mówi, że gdy tylko podpięła w nim możliwość płacenia za zakupy online ( ta firma oferuje takie narzędzie: https:/bluemedia.pl/), zyski bardzo jej skoczyły. W końcu Klienci dla wygody lubią płacić za zakupy online.
06-12-2017, 21:55
A pamiętała o wszelkich prawnych formalnościach? Bo wiele osób nie wie jak je w ogóle ogarnąć. Z pomocą na przykład w tym jak napisać regulamin sklepu internetowego przychodzą specjaliści jak informaticalegis.com/uslugi/sprawy-przedsiebiorcow-w-internecie/ dla których to nie jest nic trudnego.
14-12-2017, 11:43
Otwarcie samego sklepu nic w dzisiejszych czasach nie daje. Ludzie musicie zrozumieć, iż panuje ogromna konkurencja a wy aby osiągnąć zysk, musicie dotrzeć do klienta. Jednocześnie zaoferować mu coś więcej niż ktoś inny, na starcie zdobyć zaufanie i powoli budować swoją pozycję. Oczywiście bez szeroko pojętych działań marketingowych, nie ma szans na to aby taki biznes wypalił.
16-12-2017, 18:20
Czy sklep internetowy, może być dobrym pomysłem na biznes? Jak najbardziej, lecz tylko wtedy gdy rzeczywiście jego działanie będzie oparte na racjonalnych do tego zasadach. Oznacza to nic innego jak fakt, że taki sklep musi nie tylko zdobyć pozycję na rynku, ale również pamiętać o konkurencji. Dlatego zanim zabierzemy się za prowadzenie takiego biznesu, zastanówmy się czy jesteśmy do niego odpowiednio przygotowani.
19-12-2017, 21:00
ostatnio moim ulubionym sklepem stał się https://godanparty.pl/ . Teraz co już ktoś ma urodziny, święta się zbliżają to trzeba się zaopatrywać w bardzo oryginalne i kolorowe ozdoby. Ale na szczęście na tej stronie mają wszystko co potrzeba Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości