Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
transport Polska-Grecja-Polska
27-11-2014, 22:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2014 22:01 przez zebwiusz.)
transport Polska-Grecja-Polska
Polecam firmę kliknij. Której specjalnością jest przewóz towarów do Grecji wraz z jej wszystkimi wyspami (m.in. Kreta), a także na Cypr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 12:52
RE: transport Polska-Grecja-Polska
Nie słyszałem wcześniej, ale przejrzę Smile
28-01-2015, 13:47
Kiedyś przeglądałem oferty, bo zamawiałem spedycje wrocław i widziałem podobne oferty, także dla mnie nic nowego Smile Różnice często są w cenach i tutaj możemy negocjować.
02-06-2015, 15:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 15:25 przez trutif.)
Do Grecji wysyłam teraz głównie mięsne produkty, więc bardzo istotny jest dla mnie wybór najlepszych pojemników na wędliny z Erg- System. Tylko do nich mam zaufanie.
20-07-2015, 18:03
Ja zainteresowanym poleciłabym sprawdzenie oferty firmy Hussar tel. +48 22 201 91 65 . Sprawdzona z długoletnim stażem, a ponadto jest wyspecjalizowana w tym co robi. Działa na szerokim polu rynkowym a dodatkowo ma wiele sprzętu nowoczesnego, który ułatwi działanie i szybkość transportu.
18-12-2015, 10:22
Jeśli ktoś jest zainteresowany tematyką transportu, to polecam artykuł: http://kedu.pl/firma-spedycyjna-jak-zalozyc-od-czego-zaczac/. Dowiecie się z niego, jak założyć firmę transportową. Dzisiaj to dobry pomysł na biznes. Prawda?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości